KARIERA

Aktualne oferty pracy

Motoryzacja jest Twoją pasją?

Lubisz poszerzać swoją wiedzę? Jesteś ambitny/-a i łatwo się nie poddajesz?

Poniższa oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Nasza firma, zapewnia stabilne zatrudnienie oraz rozbudowane możliwości rozwoju zawodowego. W naszym zespole znajdują się eksperci, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, co stanowi doskonałą okazję do nauki i zdobywania nowych umiejętności.

Dążymy do tworzenia przyjaznej atmosfery pracy, w której każdy pracownik czuje się doceniony i ma możliwość wyrażenia swoich pomysłów. Liczymy również na Twój wkład i samodzielność w podejmowaniu decyzji – u nas będziesz miał wpływ na rozwój naszej organizacji.

Jeśli szukasz pracy, która nie tylko dostarczy Ci stabilności finansowej, ale także zapewni Ci satysfakcję oraz możliwość rozwoju i awansu, dołącz do nas i stań się częścią naszego dynamicznego zespołu.

Dołącz do naszego zespołu

Aktualne oferty pracy:

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie rozmów handlowych z nowymi Klientami

  • Budowanie świadomości i pozycji produktów wśród klientów detalicznych i hurtowych

  • Przestrzeganie standardów jakości obsługi

  • Kontakt telefoniczny z klientami firmy

  • Analiza potrzeb Klienta indywidualnego oraz firmowego

  • Obsługa klienta w zakresie posprzedażowym

  • Wspieranie klientów w wyborze produktów oraz doradztwo w zakresie najbardziej optymalnych rozwiązań

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie (zakupy/logistyka)

  • Uczestniczenie w regularnych szkoleniach produktowych i sprzedażowych

  • Dbałość o standardy obsługi Klienta oraz pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Znajomość budowy pojazdów samochodowych

  • Umiejętności sprzedażowe, mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie, kreatywność oraz motywacja do osiągania celów

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne warunki zatrudnienia w rozwijającej się organizacji o wysokich standardach działania.

  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

  • Pracę w zespole specjalistów, posiadających wiedzę i doświadczenie branżowe

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy

  • Miłą atmosferę w pracy i elastyczne podejście do potrzeb pracowników

  • Motywacyjny system wynagradzania w oparciu o obszary jakościowe i ilościowe

Twoje zadania:

  • Sprzedaż telefoniczna produktów  marki Nanol
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami poprzez regularny profesjonalny kontakt i doradztwo w zakresie stosowanych produktów
  • Pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym regionie Polski
  • Odpowiedzialność za realizację założonego poziomu sprzedaży oraz strategii Firmy

Twój profil:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży telefonicznej
  • Mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży telefonicznej produktów lub usług
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności Excel
  • Zapał do pracy oraz zorientowanie na realizację celów sprzedażowych
  • Umiejętność organizowania czasu pracy, sumienność i dokładność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
  • Narzędzia pracy
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej
Scroll to Top